• https://www.facebook.com/pages/Yal%C3%A7in-%C3%87apanik-I%C5%9F-Ve-Sosyal-G%C3%BCvenlik-Dani%C5%9Fmanli%C4%9Fi/214839105258198
  KATEGORİLER

  Hakkımda


  02.02.1978 tarihinde Bolu’nun Gerede'de ilçesinde doğmuştur. İlkokulu Gerede'de tamamladıktan sonra Orta ve Lise Eğitimini Gerede Ticaret meslek Lisesinde tamamlamıştır.


  Üniversite Eğitimini Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gerede meslek Yüksek Okulunda İktisadi idari Bilimler işletmecilik Bölümünde gündüz çalışıp gece okuyarak başlamış ve  2 yılda tamamlamıştır.

  Anadolu Üniversitesi iktisadi ve idari Bilimler fakültesi İşletme Lisans bölümünü 4 yılda tamamlamıştır.

  İş Hayatına petrol ve inşaat alanında faaliyet
  gösteren sektörde personel uzmanı olarak 4 yıl çalışmıştır.

  Şu anda Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olan Medikal sektörde personel Uzmanı olarak 5 yıl’dır çalışmaktadır.

  Sosyal Güvenlik alanında Üstad Ali TEZEL’in ve Sosyal Güvenlik Müşavirleri derneğinin ortak hazırlamış olduğu uzun soluklu eğitimlere katılarak alanında bilgi ve tecrübesini gelişmiştir.

  2008 yılında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ne bağlı TOBB ETÜ SEM tarafından hazırlanan PROJE UYGULAMALI İNSAN KAYNAKLARI eğitimlerine katılarak başarı ile tamamlamıştır.

  2009 yılında Human Resources Management tarafından düzenlenen insan kaynakları uzmanlık programlarına katılmıştır.

  2011 yılında Yalçın Çapanik İş ve Sosyal Güvenlik Danışmanlığını kurmuştur.

  2012 yılında Penta Danışmanlık firmasını kurmuş ve bilgi ve tecrübelerini birleştirerek, insan Kaynakları, Yönetim Danışmanlığı, işletmelere hibe krediler ve İş ve Sosyal Güvenlik Danışmanlığını konularını birleştirerek günümüz iş yaşamı alanında karmaşaları tek elden düzenlenmesini savunması nedeni ile danişmanlık vermeye başlamıştır.

  2012 yılında iş ve Sosyal Güvenlik  Derneğini kuruluş çalışmalarına başlamıştır hayata geçirmiştir.


  Yakında çıkacak olan Yeni Uygulamalarla Sosyal Güvenlik’te Bilinmeyenler adlı kitabını yazmakatadır.

  İnsan Kaynakları seçme ve yerleştirme alanında doğru aday seçimi; öncelikle aday profilinin doğru analiz edilmesiyle başlar konularında konularında
  eğitimlere katılarak yazıları bulunmaktadır.

  İişletmelerin varlığını sürdürebilme ve karlılıklarını artırabilmeleri ürün ve hizmetlerinde rakiplerinden farklılaşmaları ve artan Teknoloji, Komünikasyon hızı, Değişim, Değişimin hızı, Artan Kıyasıya Rekabet,  artan hızlı gelişmeler ve belirsizlikler ve müşteri beklentileri konularında  INOVASYON Yönetimi eğitimleri almıştır.


  Ayrıca, Ankara Kızılay’daki özel bürosunda ücreti karşılığında sorulara cevap ve sorunlara çözüm sunmaktadır. Büroya 0312 417 15 51 – 0542 201  numaralı telefonla veya bilgi@yalcincapanik.com
  mail adresinden iulaşılabilir   

  Üyelik Girişi